Lot 10281
Piet de Regt (1877-1960) (3x)

Herfstlandschap ; 'Voorjaar'

alle gesigneerd (rechts/linksonder), 1x getiteld (op de achterzijde)

2x olieverf op paneel zonder lijst, 1x olieverf op doek, diverse afm van circa 39x35 cm tot 37x46 cm (met lijst: 51x60 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325