Lot 10087
Govert van Emmerik (1808-1882)

Schepen voor de kust

gesigneerd en gedateerd 'G van Emmerik / 1848' (rechtsonder)

olieverf op doek, 59x74 cm (met lijst: 80x95 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, verder in een goede conditie

€ 600,00
€ 900,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800