Lot 10184
Cornelis Van Leemputten (Belgisch, 1841-1902)

Schapen en kippen in de stal

gesigneerd 'C Van Leemputten' (rechtsonder)

olieverf op paneel, zonder lijst, 16,5x24 cm

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160