Lot 10090
Evert Moll (1878-1955)

Winterse stadsrand

gesigneerd 'Evert Moll' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op board, zonder lijst, 20x34 cm

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200