Lot 10088
Evert Moll (1878-1955)

Driemaster in de haven van Rotterdam

gesigneerd 'Evert Moll' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op board, 23x32 cm (met lijst: 36x45 cm)

Conditie: iets vergeeld, craquelé, oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260