Lot 10206
Gerard Altmann (1877-1940)

Koeien in de wei

gesigneerd 'G. Altmann.' (linksonder)

olieverf op doek, 30x50 cm (met lijst: 52x72 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 400,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240