Lot 10086
Johannes Matthijs Lion (1856-1899)

Zeilboot bij Texel

gesigneerd 'JMLion.' (linksonder)

olieverf op doek, 90x73 cm (met lijst: 122x105 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, een gaatje (rechtsboven), een mini stukje verfverlies

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240