Lot 10280
Jan Lodeizen (1892-1980)

Stilleven van een aardewerken schaal met appels

gesigneerd en gedateerd 'J Lodeizen / 1925' (rechtsonder)

olieverf op doek, 39x50 cm (met lijst: 52x63 cm)

Herkomst: -Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 8 september 1998, lot 471. -Veiling, AAG - Arts & Antiques Group, Amsterdam, 25 februari 2008, lot 96.

€ 500,00
€ 700,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650