Lot 10085
Willem Gruyter (1856-1908)

Onstuimige zee

gesigneerd 'J. W. de Gruyter' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 63x83 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160