Lot 10082
Henk Dekker (1897-1974)

Uitvarende vissersboot op zee

gesigneerd 'Henk Dekker.' (linksonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 40x50 cm)

Provenance: -Veiling, Vendu Notarishuis, Rotterdam, 24 mei 2016, lot 1005.

Conditie: doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160