Lot 10080
Marius (Marinus Johannes) de Jongere (1912-1977)

Gezicht op de Rotterdam Maashaven

gesigneerd 'M. de Jongere' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 53x73 cm)

Conditie: iets vergeeld, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 2.400,00

Hamerprijs: € 2.400