Lot 10079
Toegeschreven aan Hermanus Koekkoek (jr.) (1836-1909)

Haven met molen bij zonsondergang

draagt naam 'J. Maris.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 61x92 cm (met lijst: 90x121 cm)

Met de Bataafse internationale petroleum maatschappij label (op de achterzijde)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425