Lot 10089
Elchanon Verveer (1826-1900)

Scheveningse visser in de duinen

gesigneerd 'Elchanon Verveer' (linksonder)

aquarel, 24x17 cm (met lijst: 30x23 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100