Lot 10076
Hans Herrmann (Duits, 1858-1942)

Bloemenmarkt aan de gracht

gesigneerd 'Hans Herrmann' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 30,5x25 cm (met lijst: 64x56 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 800,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550