Lot 10075
Jan Harm Weijns (1864-1945)

Bruggetje over winters grachtje

gesigneerd 'J.H. Weijns' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 72x92 cm)

Conditie: bedoekt, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220