Lot 10188
Geo Poggenbeek (1853-1903)

Koe bij een hek

gesigneerd 'Geo Poggenbeek' (middenonder)

aquarel, 23x36 cm (met lijst: 42x55 cm)

Herkomst:
-Collectie Mr. Cornelis George Vattier Kraane (1864-1954), Amsterdam, nadien door vererving naar de huidige eigenaar.

Conditie: papier gebobbeld, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300