Lot 10072
Joop Stierhout (1911-1997)

'Verdwijnende Jordaan: Looiersstraat'

gesigneerd 'J. Stierhout' (linksonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst: 73x63 cm)

Provenance: Aangekocht voor het Rijk/de Gemeente (Dienst voor Sociale Zaken) op 27 augustus 1964.

Conditie: een deukje, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400