Lot 10091
Zuid-Europese School (circa 1900)

Marktscène in een zuidelijke stad

olieverf op doek geplakt op board, zonder lijst, 30,5x34,5 cm

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160