Lot 10102
Zuid-Europese School (19e eeuw)

Heilige Antonius van Padua in Aanbidding van het Kind Jezus

niet gesigneerd

olieverf op koper, 35,5x26,5 cm (met lijst: 40x31 cm)

Conditie: is recent schoongemaakt, heeft aantal retouches

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160