Lot 10174
Carl Guttenberg (1743-1790)

Jonge vrouw met een kanten kap

gesigneerd en gedateerd 'Guttenberg f 1770.' (rechtsmidden)

sanguine op papier, 31,5x22,5 cm (met lijst: 44x36 cm)

€ 600,00
€ 800,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350