Lot 10071
Jos van den Berg (1905-1978) (14x)

Altea Spanje ; Stillevens

meestal gesigneerd, gedateerd en geannoteerd

10x aquarel, 1x potlood op papier, 1x pen op papier, 2x gouache op papier, diverse afm van circa 15x12 cm tot 27x40 cm

Conditie: papier vergeeld

€ 300,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100