Lot 10070
Jos van den Berg (1905-1978) (20x)

Haven IJmuiden

sommige gesigneerd, gedateerd en geannoteerd

5x potlood op papier, 13x aquarel en 2x krijt op papier, alle zonder lijst, diverse afm van 21x28 cm circa tot 42x51 cm

Conditie: sommige met papier vergeeld en gebobbeld

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 100