Lot 10069
Menu van de Feestmaaltijd van de Pulchri Studio - 23 januari 1937

Lijst van deelnemers

Het menu is gesigneerd door diverse kunstenaars

aquarel, zonder lijst, 20x14 cm

Provenance: -Geschonken aan de huidige eigenaar door de weduwe van Jos van den Berg, Emilie van den Berg

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100