Lot 10244
Herbert Fiedler (Duits, Nederlands, 1891-1962)

Twee meisjes aan een tafel

gesigneerd en gedateerd 'H. Fiedler 1915.' (linskonder); gesigneerd en gedateerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 66x66 cm (met lijst: 88x88 cm)

Vergelijk met een kleinere aquarel met dezelfde voorstelling geregistreerd bij het RKD in Den Haag, inv. nr. 189383.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550