Lot 10068
Willy Sluiter (1873-1949)

'Twee Pulchri-leden', Jos van den Berg en Jan Bakker

gesigneerd met initialen, gedateerd 'april 43' en geannoteerd (rechtsonder)

potlood op papier, zonder lijst, 31x20 cm

Provenance: -Geschonken aan de huidige eigenaar door de weduwe van Jos van den Berg, Emilie van den Berg.

Conditie: foxing, kreukels, papier iets vergeeld

€ 300,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100