Lot 10190
Johan Antonie de Jonge (1864-1927)

Koeien in een zomerse weide

gemonogrammeerd (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 36x50 cm (met lijst: 47x62 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850