Lot 10065
Frida Holleman (1908-1999) (3x)

In de tuin in Houthem ; Zeilboten in de Noordzeekanaal ; Buitenhuis op Vlieland I

alle gesigneerd, gedateerd en geannoteerd (rechts/linksonder)

alle aquarel, diverse afm van circa 10x14,5 cm tot 23x33 cm (met lijst van 22x26 cm tot 44x52 cm)

Provenance: -Galerie het Kunstcentrum, Den Haag.

€ 300,00
€ 500,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550