Lot 10064
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)

Uitzicht Cronestein II

gesigneerd en gedateerd '79/HKO' (rechtsonder)

aquarel, 20x26,5 cm (met lijst: 41x45 cm)

Provenance: Galerie Het Kunstcentrum, Den Haag.

€ 300,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325