Lot 10061
Thijs Rinsema (1877-1947)

Springpaarden

gemonogrammeerd in de druk en gesigneerd in potlood 'Rinsema -' (rechtsonder)

linoleumsnede, 22x27 cm (met lijst: 39x40 cm)

Conditie: enkele vlekken zichtbaar

€ 300,00
€ 500,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800