Lot 10057
Herman Bogman (1861-1921)

Hooitijd

gesigneerd 'HC. Bogman.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 32x44 cm (met lijst: 54x67 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375