Lot 10055
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)

Koeien in een voorde

gesigneerd 'A.J. Groenewegen.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 18x26 cm (met lijst: 30x37 cm)

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 250,00
€ 350,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280