Lot 10054
Frans Helfferich (1871-1941)

Eendenfamilie in het gras

gesigneerd 'Frans Helfferich' (linksonder)

olieverf op doek, 31x55 cm (met lijst: 44x67 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280