Lot 10053
Louwrens Hanedoes (1822-1905)

Hout sprokkelen in een berkenbos

gesigneerd en gedateerd ‘L. Hanedoes. fct. 66.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 46x64,5 cm (met lijst: 78x97 cm)

Tentoongesteld: -Brussel, Exposition Générale des Beaux-Arts, 1 augustus-30 september 1866, nr. 369.

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650