Lot 10050
Adriaan de la Rivière (1857-1941)

Houthakker bij een hooimijt

gesigneerd 'A. la Rivière' (linksonder)

olieverf op doek, 69x50 cm (met lijst: 87x56 cm)

Provenance: -Veiling, Christie's, Amsterdam, 9 maart 1999, lot 349.

Conditie: doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350