Lot 10049
Adrianus Kuijpers (1862-1945)

Bloesem en koeien bij boerderij

gesigneerd 'A Kuypers' (rechtsonder)

olieverf op doek, 45x60 cm (met lijst: 64x78 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240