Lot 10048
Arend Jan van Driesten (1878-1969)

Polderlandschap met boerderij op een zonnige dag

gesigneerd 'A.J van Driesten.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 19,5x44 cm (met lijst: 29x53 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650