Lot 10045
Willem Cornelis Rip (1956-1922)

'Eiken St-Jansberg'

gesigneerd 'Willem Rip' (linksonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 47x38 cm (met lijst: 63x53 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325