Lot 10040
Willem van der Nat (1864-1929)

Portret van een zittende oude vrouw met rozenkrans (mogelijk de moeder van de kunstenaar)

gesigneerd 'v.d. Nat' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst: 80x70 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, licht craquelé

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160