Lot 10035
Hendrik Gerrit ten Cate (1803-1856)

Interieur met kaartspelende soldaten

met stempel (op de achterzijde)

olieverf op paneel, 13x16,5 cm (met lijst: 26x29 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240