Lot 10034
Herman ten Kate (1822-1891)

Soldaten in de raadszaal

gesigneerd 'Herman ten Kate f.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 35x26 cm (met lijst: 50x41 cm)

Conditie: craquelé, enkele barsten, oppervlaktevuil

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600