Lot 10031
Toegeschreven aan Domenico Brandi (1684-1736)

Een geit en schaap bij fragmenten van een klassieke zuil

olieverf op doek, 71,5x94 cm (met lijst: 88x109 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, bedoekt

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 900