Lot 10030
Hollandse School (19de eeuw)

Rokende boeren in een herberg bij kaarslicht

onduidelijk gesigneerd (op de stoel)

olieverf op paneel, 35x29 cm (met lijst: 55x49 cm)

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160