Lot 10028
José Frappa (Frans, 1854-1904)

Een vrolijk heerschap

gesigneerd 'José Frappa' (rechtsboven)

olieverf op paneel, 26x17 cm (met lijst: 42x34 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, craquelé, enkele retouches, verder goed

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160