Lot 10027
Vlaamse School (circa 1900)

Madonna met kind

olieverf op paneel, 30x20 cm (met lijst: 37x27 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, verfverlies stukjes, enkele retouches

€ 300,00
€ 500,00
€ 32.000,00

Hamerprijs: € 32.000