Lot 10025
Peter Breedijk (1927)

Zittende naakt

gesigneerd 'P.Breedijk.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 30x24 cm (met lijst: 41x35 cm)

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 300,00
€ 400,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900