Lot 10063
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987)

Twee modieuze dames

gesigneerd en gedateerd 'v. Dulmen '17' (rechtsonder)

krijt en aquarel op papier, 50x30 cm (met lijst: 75x54 cm)

Conditie: enkele kreukels, vlekken en scheuren, papier vergeeld en gebobbeld

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600