Lot 10175
Naar Adam Elsheimer (17/18de eeuw)

Landschap met Tobias en de aartsengel Raphael

olieverf op paneel, 40,5x66 cm (met lijst: 54x80 cm)

Vergelijk met een schilderij met een vergelijkbare compositie van Adam Elsheimer in de collectie van het Städel Museum in Frankfurt am Main.

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400