Lot 10024
Lambertus Hardenberg (1822-1900)

De vispoorthaven in Zutphen

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'L.H. '65 / Zutphen.' (rechtsonder)

aquarel, 25x31 cm (met lijst: 37x44 cm)

Conditie: papier vergeeld, enkele kreukels, papier gebobbeld, enkele vlekken

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100