Lot 10058
Frits Goosen (1943)

Grazende koe in de wei

gesigneerd 'FJ Goosen' (linksonder)

olieverf op doek, 51x60 cm (met lijst: 82x92 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260