Lot 10042
Hollandse School (19de eeuw naar 17de eeuw)

Reizigers in een weids landschap aan de bosrand

olieverf op paneel, 49x68 cm (met lijst: 64x83 cm)

Conditie: verfverlies, horizontaal baarst in het paneel

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180